کارهای اخیر

اطلاعات تماس

موبایل: 09142020160

فکس: 4444 5555 - 021

وب‌سایت: takrahe.ir

اگر خیلی آرام و قدم به قدم به جلو بروید همه چیز مثل آب خوردن آسان خواهد شد

admin ajax - کسب درآمد از سایت فروتلadmin ajax - کسب درآمد از سایت فروتلadmin ajax - کسب درآمد از سایت فروتل

موفقیت با تک راهه

خانه » کسب درآمد از سایت فروتل
کسب درآمد از سایت فروتل ۱۳۹۶-۹-۱۸ ۱۷:۳۴:۴۷ +۰۰:۰۰
نکته!!!!!
کسب و کارها باید از بالا اداره کرد نه از داخل ،‌الگوی شما باید بیشتر از سطح توقع مشتریان باشد،‌بنا بر این می توانی از طریق اداره پست برای آنها هدیه بفرستید. مدل شما باید با افراد با تخصص کم باشد. چون افراد متخصص در بازار کم است و هم پولی که می گیرند زیاد است و خیلی از کارها را برای شما تکرار نمی کنند.
کسب درآمد
کسب درآمد
marketing trends 2015 300x225 - کسب درآمد از سایت فروتل
File Web Store Article 1024x579 300x170 - کسب درآمد از سایت فروتل

کسب درآمد از سایت فروتل

 

اگر به دنبال كار و شغل جديد با درآمد مناسب هستيد، فروتل از شما دعوت به همكاري مي كند. براي همكاري هيچ محدوديت سني و جنسيتي و جسمي و تحصيلي وجود ندارد و در هر موقعیت مکانی در هر جاي ايران و دنيا و در هر موقعيت زماني باشيد مي توانيد همكار ما شويد.همکاری در سطوح مختلف از همکاران آماتور تا همکاران حرفه ای و نمایندگی و يا استخدام يا همكاري ثابت با نمايندگي ها و دفاتر فروتل در سراسر ايران قابل انجام است و میزان درآمد، به تواناییها، مهارتها و پشتکار همکاران بستگی خواهد داشت، سقفی برای درآمد وجود نداشته و می تواند شغلی فوق العاده پردرآمد، جذاب و دائمی برای هر فرد در هر وضعیت، هر سطح از تحصیلات و جنسیت و در هر موقعیت مکانی و زمانی باشد. در زمينه هاي متنوع امکان فعالیت خارج از اينترنت و در فضای اینترنت فراهم می باشد.

در سيستم فروتل روشهاي بسيار متنوعي براي كسب درآمد وجود دارد و مي توانيد به عنوان شغل اصلي و يا شغل دوم خود با ما همكاري نمائيد. تولید کنندگان و فروشندگان در سراسر ایران جهت بازاریابی و فروش گسترده محصولات و خدمات خود در سامانه قدرتمند فروتل عضو می گردند.

 

کسب درآمد از سایت فروتل

شعبه فروش پستی و اینترنتی خود را در سراسر ایران افتتاح نمایید بهترین باشید !! فروتل مرزهای مکانی و زمانی فروش را از بین می برد و کسب و کارتان را به سراسر ایران گسترش می دهد. 

چه خدماتي به فروشنده در فروتل ارائه مي شود؟

– فروش سراسري پستي شامل جمع آوري و توزيع سراسري سفارشات و دريافت وجه پس از تحويل و يا دريافت آنلاين وجه از مشتري
– سيستم تبليغاتي فروتل كه بيش از ۱۵ هزار بازارياب داشته و بر اساس پورسانتي كه فروشنده تعيين مي نمايد در فروش محصولات همكاري مي نمايد كه به پنل پستي فروشنده متصل است
– سايت فروشگاهي با دامنه اختصاصي فروشنده به صورت نامحدود « رايگان »
– سيستم تبليغاتي اختصاصي رايگان (مشاركت در فروش) كه مي توانيد شخصا بازارياب اختصاصي جذب كرده كه در ساير سيستمها حدود ۴۰۰هزار تومان هزينه داريد و در فروتل رايگان بوده و بر روي فروشگاه ساز رايگان فروتل نصب مي باشد و وب سرويس آن نيز قابليت نصب بر روي هر فروشگاه سازي دارد و براحتي هر فروشگاه سازي داريد مي توانيد آنرا به سيستم تبليغاتي همكاري در فروش مجهز كنيد، واريزي حقوق بازاريابها دو مرتبه در هفته توسط فروتل انجام مي گيرد كه باعث جلب اطمينان آنها مي گردد.
– تاييد تلفني سفارشات براي اطمينان از صحت سفارشات و جلوگيري از برگشت شدن آن – تسويه حساب سريع
– پنل فروش پستي با امكانات گوناگون و بسيار كامل كه كاربردي راحت دارد
– پشتيباني قدرتمند و دائمي از فروشندگان
– آموزش تخصصي روشهاي بازاريابي و تبليغات اينترنتي به صورت رايگان

کسب درآمد از سایت فروتل

کسب درآمد از سایت فروتل

در مجموع با استفاده از فروتل شعبه اي جديد كار خود را افتتاح مي نماييد كه نه نيازي به نيروي كار بيشتر دارد و نه زماني براي توضيح و فروش محصول به مشتري داريد و به صورت خودكار محصولات به فروش رفته و شما آنها را آماده كرده و پست از شما تحويل گرفته و به دست مشتريان مي رساند و مبلغ آن به دو صورت پرداخت پس از تحويل يا پرداخت آنلاين دريافت مي گردد.

در فروش 1 300x150 - کسب درآمد از سایت فروتل

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان